Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Spontánní meditace

  Spontánní (Sahadža) meditace vám umožní změnit sebe sama k lepšímu. Díky přirozenému probuzení duchovní energie Kundalini dovolíte, abyste rostli a sílili postupně jako strom. Poznáte, že svět se změní k lepšímu, jakmile každý najde své vlastní spojení se zdrojem a svůj vlastní vnitřní mír. Začnete čím dál zřetelněji vnímat, že všichni jsme nedílnou součástí vesmírného dramatu, kde každý má svůj mimořádný úkol a poslání, kde každý svým střípkem přispívá do dech beroucí mozaiky kolektivního vědění a evoluce.                                                                                       image

Díky Spontánní meditaci se můžete uzdravit a můžete pomáhat ostatním, nicméně Sahadža jóga není léčitelství - je tu pro náš duchovní vzestup. Tato duchovní cesta je jako duchovní dálnice: netouláte se po odbočkách a v labyrintech křižovatek; můžete se loudat, ale můžete se také plnou rychlostí vydat vstříc svému mistrovství. 

                                                  

V Sahadža józe vstřebáte důležité duchovní pojmy, které však nemusí zůstat jen pouhými fakty ve vaší paměti, ale mohou se stát pravdou vašeho srdce. Vaše pouhá přítomnost bude ostatním dávat úlevu, radost a požehnání, protože budete vyzařovat to, o čem budete mluvit. Sahadža jóga však není pro lidi, kteří jen touží po povrchní popularitě; je pro lidi, kteří žízní po poznání Pravdy - pro hledače.

Více informací naleznete zde Seberealizacni-cviceni

TOPlist
aktualizováno: 12.09.2018 09:52:01